Hyundai dla Firm - samochody użytkowe do firmowej floty

Anna Leszczyńska
Kierownik Salonu/Koordynator ds. sprzedaży flotowej

Hyundai Kobyłka Jan Sobański Auto-System

ul. Nadarzyńska 83, 05-230 Kobyłka
tel. kom. 698 610 995, tel. 0 22 786 88 07
e-mail: anna.leszczynska@sobanski.com.pl
Skontaktuj się za pomocą Facebooka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług, nasz Dział Sprzedaży Flotowej jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę jak ważnym elementem prowadzenia biznesu są pojazdy służbowe. Firmowe auto to z jednej strony wizytówka firmy, ale także, a może nawet przede wszystkim narzędzie, które służy do zarabiania. Wybór marki Hyundai to doskonały wybór zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Dzięki współpracy z nami możesz skupić się na działalności firmy, pozostawiając nam wszelkie czynności operacyjne związane z Twoimi pojazdami firmowymi.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów biznesowych, niezależnie od branży i rozmiaru firmy, Hyundai Kobyłka posiada w ofercie bardzo atrakcyjne upusty połączone z korzystnym systemem finansowania.

Niezależnie od tego, czy Państwa firma eksploatuje kilka samochodów, czy dużą flotę, gwarantujemy pełną mobilność i usługi serwisowe oparte o atrakcyjne warunki takie jak samochód zastępczy na czas naprawy, zryczałtowane opłaty za przeglądy okresowe, upusty na części użyte do napraw i przeglądów, atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, bezgotówkowe i szybkie rozliczanie szkód.

Nasz dział Sprzedaży Flotowej oferuje indywidualne doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań dostosowanych do specyfiki Państwa firmy. Hyundai dla firm to usługa kompleksowa, która obejmuje nie tylko sprzedaż niezawodnych samochodów Hyundai, ale także usługi związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, likwidacją szkód, napraw blacharsko-lakierniczych oraz szeroko rozumianych usług finansowych.

HYUNADI DLA FIRM wyróżnia przede wszystkim:

  • Bogata oferta usług finansowania zakupu auta
  • Szeroki zakres usług posprzedażowych
  • Profesjonalna obsługa w kwestii usług wsparcia i pomocy
  • Wysokiej klasy serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
  • Troska o oszczędność czasu klienta
  • Atrakcyjne i przejrzyste rozwiązania i oferty cenowe

Wybór samochodu do firmy to istotna decyzja biznesowa. Każde auto musi spełniać określone wymagania. Podobnie jest z ofertą na finansowanie, ubezpieczenia i późniejszą obsługą. Jeśli zatem Twoja firma poszukuje rozwiązań flotowych skrojonych na miarę, to zależnie od tego czy planujesz zakup jednego czy tysiąca samochodów, zapraszamy do współpracy.

Call Now ButtonZadzwoń