AUTORYZOWANY SALON I SERWIS HYUNDAI

Hyundai Kobyłka to nowoczesny salon i serwis uznanej marki Hyundai, a także punkt sprzedaży samochodów używanych.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Sobański Auto System, która w branży motoryzacyjnej działa od ponad 40 lat. Śmiało możemy powiedzieć, że nasza firma łączy nowoczesność i profesjonalizm z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli marzysz o kupnie auta marki Hyundai to nie mogłeś lepiej trafić. Oferta tego czołowego producenta samochodu jest niezwykle bogata i, co najważniejsze, regularnie wzbogacana.
Nasi doradcy pomogą Ci na każdym etapie – od prezentacji pojazdu i jazdy próbnej, przez kwestie związane z finansowaniem zakupu (na przykład poprzez kredyt lub leasing) po ubezpieczenie i późniejszą obsługę serwisową. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy oraz optymalnie dobrać ofertę do oczekiwań Klientów. Dlatego jako Hyundai Kobyłka mamy także w ofercie:
  • sprzedaż samochodów używanych (różne marki)
  • autoryzowany serwis mechaniczny Hyundai mogący obsłużyć do 20 samochodów
  • serwis blacharsko-lakierniczy
Nie byłoby nas, gdyby nie ludzie – z jednej strony oczywiście Klienci, ale z drugiej zgrany i profesjonalny zespół. Motorem napędowym naszej firmy jest profesjonalna karda doradców handlowych, techników samochodowych oraz doradców serwisowych, która cały czas podnosi swoje kompetencje i kwalifikacje.

MISJA

Świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla wszystkich klientów kierując się zasadami profesjonalizmu, indywidualnego podejścia oraz szacunku.

WIZJA

Hyundai Kobyłka liderem jakości i efektywności w obszarze sprzedaży oraz serwisu samochodów osobowych.
Dążymy do sprostania oczekiwań naszych klientów poprzez proponowanie najbardziej przystępnych i zorientowanych na jakość usług sprzedażowych i serwisowych.

Rys historyczny:

1975 – Jan Sobański zakłada firmę Sobański Auto-System
1989 – Nawiązanie współpracy z firmą Autorobot z Finlandii - Sobański Auto-System został generalnym importerem maszyn i urządzeń do napraw powypadkowych. Do dziś jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych technologii napraw pojazdów powypadkowych dla stacji obsługi i warsztatów blacharsko - lakierniczych na rynku polskim.
2003 – Rozpoczęcie współpracy z Hyundai Motor Poland stając się autoryzowanym dealerem marki Hyundai.

Call Now ButtonZadzwoń