Serwis Hyundai Warszawa - Kobyłka

Nasz autoryzowany serwis Hyundai w Kobyłce pod Warszawą utrzymuje najwyższe standardy obsługi Klienta. Możemy obsłużyć do 20 samochodów, a dzięki sprawnej i profesjonalnej załodze naprawy wykonujemy najszybciej jak to tylko możliwe, zachowując przy tym wysoki poziom świadczonych usług.

Posiadamy szeroką gamę oryginalnych części, a także rekomendowanych przez producenta zamienników do wszystkich modeli pojazdów marki Hyundai.

Cenimy komfort naszych Klientów, dlatego istnieje możliwość użyczenia auta zastępczego na czas naprawy, a także odebrania i odstawienia auta we wskazane miejsce.

Oferta naszego serwisu to przede wszystkim:

  • Przeglądy techniczne
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Naprawy powypadkowe
  • Montaż zabezpieczeń i akcesoriów
  • Serwis ogumienia
  • Serwis klimatyzacji
  • Kontrolę i ustawienia geometrii zawieszenia
  • oraz wiele innych usług wpływających na komfort i bezpieczeństwo

Ponadto posiadamy szeroką gamę oryginalnych części zamiennych oraz z „2 linii produktów” do wszystkich modeli Hyundaia dostępnych w Polsce. Na uwagę zasługuje także nasza oferta na akcesoria Hyundai, wśród których znajdują się na przykład: siatka na bagaże, kratka oddzielająca przestrzeń bagażową, belki poprzeczne, hak holowniczy, organizator do bagażnik, bagażnik rowerowy, siatka bagażowa na siedzenie pasażera, osłona przed lodem/słońcem, uchwyt do montażu iPada, czujniki parkowania przód / tył, kamery cofania, mata do bagażnika, dywaniki tekstylne, listwy drzwi bocznych, folia chroniąca zderzak, felgi aluminiowe.

Jako autoryzowana stacja obsługi Hyundai dysponujemy zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym, a nasza kadra to certyfikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, które jest potwierdzone licznymi certyfikatami z odbytych szkoleń, kursów i praktyk organizowanych przez Hyundai oraz firmę Sobanski Auto System.

Powierzając nam swoje auto możesz być pewien, starannie i rzetelnie wykonanej usługi oraz takiego samego prowadzenie dokumentacji i ksiązki serwisowej, a także objęcia wykonanej usługi gwarancją. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a realizując naprawy zawsze zostaniesz poinformowany szczegółowo o o kosztach i czasie naprawy.

Załoga naszego serwisu to grono świetnych fachowców, specjalistów w swojej pracy. Doradcy Serwisowi są odpowiedzialni za kontakt z Tobą i bacznie dbają nad idealnym wykonaniem wszystkich niezbędnych prac, a technicy pojazdów samochodowych sprawnie zaplanują i dokonają diagnozę Twojego pojazdu, a następnie jego naprawę. Serwis Hyundai Kobyłka to dobrze naoliwiona maszyna, która poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną naprawą układów mechanicznych oraz elektrycznych.

Poznaj nasz zespół w serwisie

 
Call Now ButtonZadzwoń