Ubezpieczenia

W przypadku zakupu nowego auta zdecydowanie warto je ubezpieczyć. W naszej ofercie są ubezpieczenia wszystkich dostępnych firm ubezpieczeniowych, a pomocą przy wyborze najlepszej oferty będzie służyć nasz Specjalista ds. ubezpieczeń.

Jako salon i Autoryzowany serwis Hyundai Kobyłka pod Warszawą, posiadamy szeroką ofertę obejmującą najlepsze ubezpieczenia dostosowane do potrzeb klientów.

Mamy w ofercie zarówno obowiązkowe ubezpieczenie OC jak i ciekawe pakiety dealerskie, czyli pełny pakiet ubezpieczeń. Pakiet dealerski to bardzo wygodne rozwiązanie, a wszystkimi formalnościami zajmą się pracownicy salonu. Współpracujemy z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się, że pojazd będzie ubezpieczony w firmie o wątpliwej reputacji.

Nasz specjalista do spraw ubezpieczeń dopasuje dla Was najlepszą ofertę na rynku. Ubezpieczycie Państwo u nas nie tylko swoje nowe, ale także używane auto. Oferujemy ubezpieczenia zarówno komunikacyjne pakietowe pełne, jak i obowiązkowe, czyli OC i NW. Współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami, dzięki temu możemy zaproponować szczególnie atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Najlepszą osobą, która pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę ubezpieczeniową, będzie nasz specjalista w tym zakresie:Aneta Gawrysiak
Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych / Doradca
ubezpieczenia@sobanski.com.pl
tel. 22 786 88 06
kom. 692 198 239

Call Now ButtonZadzwoń