Naprawy blacharsko-lakiernicze

 

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Jan Sobański Auto System świadczy kompleksowe usługi związane z serwisem blacharsko-lakierniczym w Kobyłce pod Warszawą. Działamy od 1975 roku, a od 1989 współpracujemy z fińską firmą Autorobot, która projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt do naprawy kolizji i systemy pomiarowe do naprawy pojazdów uszkodzonych w wyniku kolizji. Jesteśmy generalnym importerem maszyn i urządzeń do napraw powypadkowych.

Nasza profesjonalna blacharnia i lakiernia oraz zespół doświadczonych pracowników są gwarancją fachowych napraw każdego auta - prowadzimy diagnostykę geometrii karoserii (podwozia oraz nadwozia) pojazdów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Blacharnia i lakiernia

Skutecznej i profesjonalnej naprawy mogą dokonać tylko prawdziwi fachowcy. Zlecając nam naprawę blacharsko-lakierniczą, powierzasz swoje auto wyspecjalizowanemu serwisowi wykonującemu takie usługi. Profesjonalnie wykonujemy naprawy karoserii i inne prace blacharskie zarówno dotyczące podwozia jak i nadwozia. Naprawy karoserii takie jak usuwanie wgnieceń, naprawy blacharskie przy użyciu zgrzewarek, naprawy poszycia karoserii to nasza specjalność. W naprawach nadwozi wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, w tym specjalistyczne ramy naprawcze z komputerowym systemem pomiarowym.

Likwidacja szkód z polis AC, OC

Po stłuczce lub kolizji drogowej, niezależnie czy jesteś poszkodowanym bądź sprawcą zdarzenia, to jak najszybciej skontaktuj się z nami. Często firmy ubezpieczeniowe zaniżają wartość szkód, dlatego zanim zgodzisz się na kwotę proponowaną przez ubezpieczyciela, poznaj faktyczne koszty naprawy pojazdu. Nasz serwis dokona weryfikacji wyceny towarzystwa ubezpieczeniowego, skonsultuje się z Tobą i pomoże skompletować dokumentację potrzebną do likwidacji szkody.

Nasza specjalizacja to uczciwe i fachowe usuwanie szkód komunikacyjnych, a przy tym najkrótszy możliwy czas naprawy. Wybierając Sobański Auto System masz pewność profesjonalnego usunięcia uszkodzeń po wypadku.

Ponadto zajmujemy się renowacją aut zabytkowych oraz szkolenia dla warsztatów oraz szkół samochodowych.

Call Now ButtonZadzwoń