Naprawy blacharsko-lakiernicze

 

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Jan Sobański Auto System świadczy kompleksowe usługi związane z serwisem blacharsko-lakierniczym w Kobyłce pod Warszawą. Działamy od 1975 roku, a od 1989 współpracujemy z fińską firmą Autorobot, która projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt do naprawy kolizji i systemy pomiarowe do naprawy pojazdów uszkodzonych w wyniku kolizji. Jesteśmy generalnym importerem maszyn i urządzeń do napraw powypadkowych.

Nasza profesjonalna blacharnia i lakiernia oraz zespół doświadczonych pracowników są gwarancją fachowych napraw każdego auta - prowadzimy diagnostykę geometrii karoserii (podwozia oraz nadwozia) pojazdów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Blacharnia i lakiernia

Skutecznej i profesjonalnej naprawy mogą dokonać tylko prawdziwi fachowcy. Zlecając nam naprawę blacharsko-lakierniczą, powierzasz swoje auto wyspecjalizowanemu serwisowi wykonującemu takie usługi. Profesjonalnie wykonujemy naprawy karoserii i inne prace blacharskie zarówno dotyczące podwozia jak i nadwozia. Naprawy karoserii takie jak usuwanie wgnieceń, naprawy blacharskie przy użyciu zgrzewarek, naprawy poszycia karoserii to nasza specjalność. W naprawach nadwozi wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, w tym specjalistyczne ramy naprawcze z komputerowym systemem pomiarowym.

Likwidacja szkód z polis AC, OC

Po stłuczce lub kolizji drogowej, niezależnie czy jesteś poszkodowanym bądź sprawcą zdarzenia, to jak najszybciej skontaktuj się z nami. Często firmy ubezpieczeniowe zaniżają wartość szkód, dlatego zanim zgodzisz się na kwotę proponowaną przez ubezpieczyciela, poznaj faktyczne koszty naprawy pojazdu. Nasz serwis dokona weryfikacji wyceny towarzystwa ubezpieczeniowego, skonsultuje się z Tobą i pomoże skompletować dokumentację potrzebną do likwidacji szkody.

Nasza specjalizacja to uczciwe i fachowe usuwanie szkód komunikacyjnych, a przy tym najkrótszy możliwy czas naprawy. Wybierając Sobański Auto System masz pewność profesjonalnego usunięcia uszkodzeń po wypadku.

Ponadto zajmujemy się renowacją aut zabytkowych oraz szkolenia dla warsztatów oraz szkół samochodowych.